PODKARPACIE. Ford spadł ze skarpy. Uczestnicy wypadku pijani (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę w Świedobnej. Kierujący fordem na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i pokonując bariery ochronne, spadł ze skarpy do rowu. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami trafili 23-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Pruchnik. Badanie wykazało, że obydwoje mieli ponad promil alkoholu w organizmie.

303-224128

W niedzielę, przed godz. 1:00 w Świebodnej (powiat jarosławski, gmina Pruchnik) doszło do wypadku drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący fordem stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie uderzył w bariery ochronne, pokonał to zabezpieczenie i spadł ze skarpy do rowu.

 

Samochodem podróżowały dwie osoby. 23-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna, mieszkańcy gminy Pruchnik, którzy w wyniku doznanych obrażeń trafili do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia.

Okazało się, że obydwoje mieli ponad promil alkoholu w organizmie.

303-224127

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonała oględziny i zabezpieczyła ślady. Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku i wskazać kierującego tym pojazdem.

  Źródło: KPP Jarosław

31-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)