PODKARPACIE. Nietrzeźwa 38-latka za kierownicą. W samochodzie również małe dzieci!

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec 38-letniej kierującej fiatem, która przekroczyła dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta znajduje się w stanie po użyciu alkoholu i przewozi troje pasażerów.

445-275328

W sobotę około godz.16, policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości na odcinku drogi krajowej nr 28 w miejscowości Jaszczew. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą fiatem, która jadąc 82 km/h przekroczyła dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Podczas kontroli kierująca została poddana badaniu stanu trzeźwości. Okazało się, że 38-latka ma blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Samochodem poróżowało łącznie 4 osoby, w tym dwójka małych dzieci.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety, która za przekroczenie prędkości oraz kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu, odpowie przed sądem.

źródło: KMP Krosno

zdjęcia: archiwum policji

16-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)