Policjanci eskortowali rodzącą kobietę do szpitala w Rzeszowie

RZESZÓW, STRZYŻÓW / PODKARPACIE. Policjanci ze Strzyżowa pilotowali samochód z rodzącą kobietą, tak by jak najszybciej dotarła do szpitala w Rzeszowie. W granicach powiatu pilotaż przejęli policjanci ruchu drogowego z komendy miejskiej w Rzeszowie. Kobieta bezpiecznie trafiła pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

1-225408_1_1 Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

Do sytuacji doszło w poniedziałek 15 lutego po godzinie 2:00 w nocy. Policjanci z komendy w Strzyżowie zwrócili uwagę na seata, który z dużą prędkością jechał przez miasto. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca samochodu jedzie z rodzącą żoną do szpitala w Rzeszowie.

Po otrzymaniu informacji od policjantów, dyżurny ze Strzyżowa zdecydował, że funkcjonariusze będą pilotować samochód w kierunku Rzeszowa. O tym fakcie poinformował dyżurnego z rzeszowskiej komendy.

Funkcjonariusze uzgodnili, że strzyżowscy policjanci poprowadzą pilotaż od granic powiatu, potem przejmą go miejscowi funkcjonariusze ruchu drogowego. Nastąpiło to w Boguchwale.

Policjanci powiadomili pogotowie. Do rodzącej kobiety skierowano karetkę. Na ulicy Podkarpackiej samochód został zatrzymany, a dalszą opiekę kobiecie i transport do szpitala zapewnili ratownicy medyczni.

Źródło: KMP Rzeszów

16-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)