Policyjna obława zakończona powodzeniem. 20-latek zatrzymany! (VIDEO)

Jasielscy policjanci interweniowali w jednym z domów w Sławęcinie, gdzie ujawnili ciało kobiety oraz rannego mężczyznę. Na miejscu prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Około godz. 22, policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o dokonanie zabójstwa, która wcześniej uciekła z miejsca.

Wczoraj około godz. 14.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle otrzymał zgłoszenie o rannej kobiecie w miejscowości Sławęcin. Na miejsce skierował policjantów z Posterunku Policji w Skołyszynie.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze, w jednym z domów w Sławęcinie, ujawnili ciało 44-letniej kobiety. Zastali również rannego 46-latka. Mężczyzna w związku z odniesionymi obrażeniami, został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

Przez wiele godzin, na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jaśle oraz z udziałem biegłego lekarza sądowego.

Równocześnie prowadzone były działania poszukiwawcze, za osobą podejrzaną o dokonanie zabójstwa. W poszukiwaniach brali udział policjanci, nie tylko z jasielskiej komendy, ale także funkcjonariusze z KWP w Rzeszowie, OPP w Rzeszowie, KPP w Przeworsku, KMP w Krośnie i KPP w Sanoku. Również strażacy z PSP w Jaśle włączyli się w poszukiwania 20-latka.

Do działań poszukiwawczych funkcjonariusze wykorzystali drony oraz psy tropiące. Około godz. 22, na terenie gminy Jasło, policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który wcześniej zbiegł z miejsca zdarzenia.

20-latek został doprowadzony do jasielskiej komendy, a następnie trafił do policyjnego aresztu, w którym oczekiwał będzie na wykonanie z nim dalszych czynności. W momencie zatrzymania był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań na zawartość środków zabronionych.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaśle.

Kadr z filmu

dl / KPP Jasło

19-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)