POWIAT RZESZOWSKI. Nowy samochód bojowy dla OSP Kielnarowa (ZDJĘCIA)

KIELNAROWA / PODKAPACIE. W porannych godzinach 1 października 2023 r. w kościele parafialnym pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Kielnarowej odbyła się uroczysta Msza Św. z udziałem pocztów sztandarowych oraz pododdziałem druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kielnarowej, którzy świętowali poświęcenie najnowszego samochodu bojowego, który 31 lipca br. otrzymała jednostka.

3L0A4772

W uroczystości brał udział Józef Jodłowski Starosta Rzeszowski, który reprezentując Powiat Rzeszowski przeszedł w przemarszu pocztów pożarniczych do jednostki OSP Kielnarowa, odsłuchał okolicznościowego apelu oraz otrzymał pamiątkową statuetkę w geście wdzięczności za wsparcie jednostki.

Jak podaje OSP Kielnarowa:

“IVECO EUROCARGO FF150EW to średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4×4 i mocy silnika 320 KM. Posiada zbiornik wody o pojemności 4070 l oraz autopompę o wydajności 3013 l/min. przy ciśnieniu 0,8 MPa. Wyposażony jest m.in. w linię szybkiego natarcia o długości 60 m, cztery zraszacze (dwa z przodu, dwa z boku), działko wodno-pianowe DWP16MT na dachu, wyciągarkę elektryczną, maszt oświetleniowy LED, kamerę cofania, sygnały typu rumbler. Zabudowa wykonana została prze firmę MOTO-TRUCK Kielce.

Koszt zakupu samochodu to kwota 1 045 500,00 zł”.

źródło: Powiat Rzeszowski

zdjęcia. Powiat Rzeszowski


01-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)