Poznaliśmy finalistki Polska Miss! Kandydatki z Podkarpacia (ZDJĘCIA)

W niedzielę 1 października w Arche Hotel Krakowska odbył się półfinał Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2023!

Z grona prawie 300 półfinalistek wyłonionych we wcześniejszych etapach konkursu jury wybrało 38 finalistek do tytułu Polska Miss oraz 36 do tytułu Polska Miss Nastolatek tegorocznej edycji! Warto zaznaczyć, że w konkursach regionalnych udział wzięło ponad 1300 uczestniczek, a łączna ilość zgłoszeń do konkursów regionalnych i ogólnopolskiego przekroczyła ponad 8 tyś.

Grono finalistek uzupełni Anastazja Kaczorowska, ubiegłoroczna finalistka Polska Miss 2022, jednak ze względu na wypadek przed finałem, który uniemożliwił jej udział w gali otrzymała taką szansę w tym roku.

Finał konkursów zaplanowany jest na ostatni weekend listopada w stolicy Dolnego Śląska. To właśnie Wrocław będzie gościł najpiękniejsze mieszkanki Polski.

W gronie finalistek Konkursu Piękności Polska Miss, z naszego województwa znalazły się Sabina Cebula z Krosna oraz Magdalena Gałda z Mielca.

Sabina Celula (Krosno – 26 l., 178 cm)


Magdalena Gałda (Mielec – 20 l., 168 cm)

Z kolei do finału tegorocznego konkursu Polska Miss Nastolatek dotarły: Martyna Brezdeń z Rzeszowa, Weronika Miazga z Górna oraz Magdalena Pacławska z Majdanu Sieniawskiego.

Martyna Brezdeń (Rzeszów – 16 l., 173 cm)


Weronika Mizaga (Górno – 18 l., 173 cm)


Magdalena Pacławska (Majdan Sieniawski – 17 l. – 168 cm)

materiały nadesłane
fot. Jakub Szczucki


05-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)