ŁUKASZ ŁUCZAJ. Ręce opadają. Rzeszów znowu kosi! Kolejny apel Profesora (VIDEO)

RZESZÓW. To nie pierwszy raz kiedy prof. Łukasz Łuczaj botanik, doktor habilitowany nauk biologicznych, zwraca się z prośbą do władz miasta Rzeszowa, o ograniczenie koszenia miejskich trawników. Dziś profesor apeluje o to, by Zarząd Zieleni Miejskiej wstrzymał się z koszeniem do 10 maja.

Chodzi o to żeby w miastach nic nie kosić w kwietniu. Tak wczesnie koszenie trawników jest marnowaniem pięniedzy podatnika, jest zupełnie niepotrzebne. To są olbrzymie powierzchnie. W Warszawie w podobnych miejscach, te powierzchnie będą koszone 1 czerwca. – wyjaśnia dr hab. Łukasz Łuczaj prof. UR

Więcej w materiale Video

źródło: Łukasz Łuczaj – Rośliny Jadalne i Dziki Ogród YT


25-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Używamy plików cookies oraz podobnych technologii. Umożliwiamy ich umieszczanie naszym zewnętrznym dostawcom m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w Twoim urządzeniu końcowym i wykorzystywanie w celach zapewnienia poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania strony. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w polityce prywatności.

Zgadzam się