Audyt wewnętrzny w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie. Weź udział w ankiecie

POWIAT RZESZOWSKI. Nowy Starosta Rzeszowski dr Krzysztof Jarosz ogłosił audyt wewnętrzny, badający jakość obsługi w Starostwie Powiatowym. W celu poprawy świadczenia usług z zakresu obsługi klienta stworzono ankietę. 

Szanowna Pani

Szanowny Panie,

W związku z trwającym audytem wewnętrznym zapraszam do udzielenia informacji na temat stopnia zadowolenia ze sposobu obsługi klienta w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie oraz zgłaszanie propozycji usprawnień.

Zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi naszych Klientów jest dla mnie sprawą priorytetową.

Starosta Rzeszowski – dr Krzysztof Jarosz

Celem ankiety jest analiza stopnia spełnienia oczekiwań klientów Starostwa w zakresie jakości świadczonych usług publicznych oraz w celu zwiększenia możliwości dostępu do informacji o usługach świadczonych przez Starostwo.

WAZNE! Ankieta jest anonimowa i będzie wykorzystana w celach audytowych lub statystycznych, a jej zadaniem jest poprawienie jakości obsługi Pani/ Pana w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie.

Szczegółowe informacje oraz link do ankiety:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=qSp_3oXrSUKztsKKB30Ot942QTp_cP1MlZtoVCcPXWpUOTVRRUdaSDg1Vkw2NjE5TlhPMFVEWjZVUy4u&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1O_SjPoFPTI2IStajnfWy9RhOs0n-EQEehoxWgYfpkvTloPXh2FOZpnWg_aem_AccB3KMuYGmalA5kaLhcSxPECR0tT4XihR2KIEukKcTyqIaesCrpt6sUdW7J27bVYwAvGbUAzGtgzh5I0tB0C5ul

15-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)